100'den fazla seyahat bloggerının katıldığı 2014 Momondo Seyahat Blog Ödülleri'nde Gezen Anne en iyi 10 seyahat blogundan biri oldu!!!

Önce ilk 48'e seçilen Gezen Anne'nin finale kalabilmesi için halk oylamasında en çok oy alan ilk on blog arasına girmesi gerekiyordu. Yani en iyi on blogu, her bir blogun hitap ettiği takipçisi, seveni belirleyecekti...

Ben de halk oylaması duyurumu yaptım, acaba olur mu, finale kalabilir miyim düşünceleri ile finalistlerin açıklanacağı tarihi beklemeye koyuldum. Tam da ailemizin yeni üyesi, minik oğlumun dünyaya geldiği günden birkaç gün sonrası sonuçlar açıklandı. Sizin sayenizde ben de Gezen Anne blogumla en iyi on seyahat blogundan biri olmuştum! Benim için oy kullanan herkes bana çok güzel bir doğum hediyesi vermiş oldu!!!

Daha sonra Momondo jürisinin yapmış olduğu oylama sonucu Gezen Anne yedinci oldu. Zaten bu noktadan sonra derece mühim değildi; takdir edilmek, sesimi daha geniş kitlelere duyurmaktı mühim olan...

Bu fırsatı veren, diğer değerli bloggerler ile Gezen Anne'yi de seçen Momondo Seyahat Blog Ödülleri organizatörlerine çok teşekkürler!

En önemlisi de beni takip eden, benim için oy kullanan, bana değer verip bu satırları okuyan size çoook teşekkürler!!!