Gerek ücretlerinin pahalılığı gerekse başvuru sürecinin zor ve sıkıntılı olması hepimizi vizesiz yurtdışı turları rahatlığına itiyor. Vize derdi olmadan, Belgrad’dan Singapur’a birçok yeri rahatça ve özgürce gezebiliyorsunuz. Kısa tatillerde uzun yolculukların tadını vizesiz tatil seçeneklerine göz atarak çıkarabilir ya da Gruppal tatil turlarıyla her şeyi uzmanlarına bırakabilirsiniz.

Özellikle balayı çiftlerinin düğün telaşı sırasında vize ile uğraşmak istememesi ve tropik ülkelerde düğün yorgunluğunu unutup gönüllerince gezebilmeleri için vizesiz tatil seçenekleri çok rahat oluyor. Güney Amerika ülkelerinden Uzakdoğu ülkelerine kadar birçok yurtdışı turu Gruppal.com’da çok uygun fiyatlarla sunuluyor. İster Phuket ister Bangkok ister Pattaya! Hepsi en uygun fiyatlarla meraklılarını bekliyor.


A’dan Z’ye birçok yeri özgürce gezin

Vizesiz tatil turlarının en güzel rotalarından biri olan Brezilya turları ile Rio de Janerio’da gezebilir, samba yapabilir, sokaktaki çocuklarla oyunlar oynayabilirsiniz. Güney Amerika’daki birbirinden güzel ülke ve şehirlerde vizesiz gezmenin tadını çıkarabilirsiniz. Çok uzak olmasın derseniz vizesiz Tunus gezileriyle çöl safarilerine katılabilir, göçebe çadırlarını ziyaret edebilir, vizesiz Fas turlarıyla Kazablanka ve Marakeş’i görebilirsiniz.


Unutulmaz bir rota: Benelüks Paris turları

Akıllara kazınacak bir Benelüks Paris turu için bavullara hazırlama vakti geldi. Gruppal.com ayrıcalığıyla katılabileceğiniz bir Avrupa turu olan Benelüks Paris rotası, Ramazan Bayramı tatillerini değerlendirmek ve yaz döneminde eğlenceli bir tatil yapmak isteyenlerin tercihi oluyor. Tatil planlarınızı önceden yapın, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak keyifli bir tatil yapın.