Hilton Dalaman Sarıgerme'de bahçede oynarken

Hilton Sarıgerme, çağrıştırdığı kaliteyi sonuna kadar sunan bir tesis. Kaldığımız süre içinde memnun kalmadığımız, şu da şöyle olsaydı dediğimiz hiçbir şey olmadı.Hilton Dalaman Sarıgerme'de odaya geldiğimizde, yerleşmeden önce

Hilton Dalaman Sarıgerme'de lobide oynarken

Bizim kaldığımız standart odalar kocaman yataklı ve çocukla da rahatlıkla sığılabilecek büyüklükteydi. Odaların dekorasyonu kumdan denize atlıyormuşsunuz hissini uyandıran açık kahve ve turkuaz tonlarındaydı. Banyosundaki yağmur duşu ve küveti, dışarıyı aratmayacak kadar çocukla keyifli vakit geçirtiyordu.
Yemeklerde kaliteli hammaddeler kullandıkları belli oluyordu. Bir sürü çeşit olmasına rağmen, hepsi çok lezzetliydi. Biz ordayken bir Türk gecesine rastlamıştık ve herşey bu kadar mı iyi olur demiştik... Diğer herşey dahil otellerle kıyaslanamayacak kadar iyiydi.

Hilton Dalaman Sarıgerme'de yemekten önceHilton Dalaman Sarıgerme'de çorba yerken
Hilton Dalaman Sarıgerme'de tatlı yerken

Konum itibariyle nehir ile denizin kesiştiği bir noktada olmasına rağmen akşamları ciddi sivri sinek mücadelesi yapılıyordu bu sebeple pek sıkıntı yaşamadık.

Hilton Dalaman Sarıgerme'nin sahilindeHilton Dalaman Sarıgerme'de iskele üzerinde
Hilton Dalaman Sarıgerme'de sahilde şişme havuzda oynarken

Denizi ve kumsalı Antalya'yı anımsattı bana. Ben özellikle daha ince kum ve daha dalgasız deniz beklemiştim. Biz de şişme havuzumuzu şişirip onda eğlendik. Henüz oğlumu havuza sokmadığımız bir dönemde gittiğimiz için havuzlar konusunda çok ayrıntılı fikrim yok ama gözünüzün gördüğü yer havuzdu diyebilirim.

Hilton Dalaman Sarıgerme'de bir akşam yapılan mini club partisinde

Hilton Dalaman Sarıgerme'de bir akşam yapılan çocuk kulübü partisinde balonlarla

Çocuk kulübü yeterince genişti ve güzel vakit geçirebilecek bir sürü şey vardı.

Hilton Dalaman Sarıgerme oteldenHilton Dalaman Sarıgerme otelden

Kısaca herşey dahil bir tatil olacaksa işte bu şekilde olur dedirten bir yerdi...

Hilton Dalaman Sarıgerme, otelin sahilinde iskelenin önünde

Gezi Tarihi: Temmuz 2011