Akyaka Okaliptus Apart'ın en üst katından Gökova ve azmak manzarası

Daha oğlumu pek dışarıdan yemek yemesini istemediğim bir buçuk yaşındaki döneminde tatil için nerede apart tutsam araştırmalarımda daha önceden de gidip görüp beğendiğimiz Akyaka geldi aklımıza. Apart olsun ama yine de lüksümüzden ödün vermeyelim, bulaşık makinemiz, çamaşır makinemiz herşey olsun içinde diye araştırdım apartları.Akyaka Okaliptus lüks apartın dıştan görünümüAkyaka Okaliptus lüks apartın arkasındaki geleneksel Akyaka evleri

Bu arayışımıza uyan Tomsan Okaliptus lüks apartlarında karar kıldık. Üç katlı villanın en üst katında ikocaman iki balkonlu, üç yatak odası, bir salon, kocaman lüks bir mutfaktan oluşan katta tek kocaman bir dairede kaldık. Temizliği gayet yerindeydi, günlük çöplerimiz bile alınıyordu.

Azmağı ve denizi gören kocaman balkonu vardı. Azmak ve Gökova körfezi manzaralı o balkonda kahvaltı yapmak büyük bir keyifti. Oğluşumla balkonda oturup azmak boyunca gelip geçen tekneleri izlerken çok eğlendik. Tek sıkıntı akşamları ortalığı saran sivri sineklerdi, onun dışında herşey tam istediğimiz gibiydi.

Akyaka Okaliptus lüks apartın bahçesinde karpuz koparırken


booking.com logo Akyaka Otelleri Fiyatları


Gezi Tarihi: Haziran 2011